Wintersong

http://www.wintersong.yoyo.pl


#1 2009-04-02 14:00:42

Trejo

Officer

Zarejestrowany: 2009-03-23
Posty: 10
Punktów :   

weźmy sie @#$^$% do roboty!

Jak widać po ostatnich dniach w naszej gildii robi sie naprawde źle, jeśli taka sytuacja potrwa dłużej to stracimy reszte graczy ktory reprezentują dobry poziom (juz dochodzą do mnie glosy od naprawde czołowych graczy gildii ze jak tak bedzie to odejdą).... Będe ostry ale według mnie tak wygladaja poszczególne klasy u nas w gildii:

Jeszcze wczesniej pare słów o maskotkach gildii:
To chyba ostatni gwizdek zeby sie ich z gildii pozbyc bo robią tylko sztuczny tłum, moja propozycja jest taka dla kazdego bez wyjątkow ze albo przechodzi do gildii altów Select albo dostaje range świeżak i walczy o utrzymanie w gildii raidując.


Death Knight:
Ta klasa u nas nie istnieje, jest to obecnie chyba najpopularniejsza klasa w grze, jest overpowered a u nas nie mamy od nich zadnych korzysci

Albedo - najwiekszy niby officer w gildii - i tak pewnie sie nie zarejestrowal na forum wiec nawet tego nie przeczyta (a szkoda), bo w gildii ostatnimi czasy z DK nikt nie gra, sam albedo ma frekwencje ledwo godną membera a nie officera.
Illdirion - gracz pomyłka, od 2 tygodni co najmniej w gildii mial byc tankiem a dalej zasłania sie tym ze nie ma gearu....zebranie gearu na poziom naxxa nie trwa dłuzej niz 48h.
Nerf- <patrz maskotki>
Letmeownu - wzial jakis tam axe i sie juz nie pojawil na raidzie a bylo to chyba z 3 tygodnie temu
Askel - ostatnio jego widzialem na raidach, gear ma świetny ale nie jest demonem dpsu....

Drudzi:
Nie bede swoich oceniać - zróbcie to wy.

Hunterzy:
Ventar - maskotka
Zhorowany - maskotka
Ozzii - wszystko ale chyba troche zbyt miękka jestes dla swoich chłopaków ;] otaczasz sie maskotkami
Winetu - w porządku koleś, gra, dps ma w kratke ale widze ze takie uroki hunterow.
Syk - nowy/stary gracz, od invniecia do gildii ostatnio gra często, nie mam zastrzeżeń, mimo ze dpsu nie kręci jak ozzii.

Magowie:
Gieroj - nieaktywny - odbiło sie to na tej klasie...
Demrenn - calkiem aktywny, dps kreci dobry tylko jak jest gieroj w raidzie.
Kozik - troche przereklamowany, miał być wielkim mistrzem ktory na jakims tam serwie zrobil wszystko, mega ubrany ale cos nie przewodzi na raidach.
Wiecej magów w gildii nie ma...

Paladyni:
Rico,Sethia,Nurgiel - bez zastrzeżeń
Raspa - super koleś, ale jego frekwencja mowi sama za siebie 38%.....
Oris - nowy koles, stara sie ubrac samemu - to sie ceni, ale jego wpadka na 4horsemanach "sorry ale misclickiem zdjalem sobie taunta z paskow" <--- WTF??
Skarbie - niby ogarniety, czyta newsy na MMO, ale robi takie noobskie błedy ze przewracam sie z krzesła, wczorajszy aoe taunt addow pod bossem na udyingu o tym świadczy.
Nieziemska/Tryni - wielki książe, narzeka ze nie chodzi na raidy a jak sa raidy to siedzi na alcie i czeka na zaproszenie... 46%, niewspominajac nawet o tym ze jego DK wbil 80lvl wyszedl z gildii select i dolaczyl do gildii Vanquishers, ciekawe kiedy oni raiduja?? moze znajdzie czas dla ktorejs gildii.....

Priesci:
Sunniva - skillowy gracz, ale troche leniwy jako oficer, czas zrobic porzadki z Ningor,Thargellionem etc. i moze kogos poszukac
Hollylights - koles calkiem spoko, aktywny od kiedy wrocil.
Biedro - pół priest, pół kobieta, ciekawe która jej połówka przemawia za tym ze jest w gildii...nie mam zbyt wielu informacji o tym jak healuje na raidach.
Wiecej priestow nie widze...

Rogale:
Zabuza/Uwalacz - spoko kolesie, kiedys mieli 100% obydwoje na raidach, ostatnio to sie zmienilo i czasami nie ma zadnego z nich, dlatego apeluje o invniecie 2 nowych rogali
Buthera - jemu i tak zhackowali konto i mowil vukko ze predko do gry nie wroci i tak raiderem nie byl, wiec do selectu mozna przeniesc jak sie kiedys pojawi

Shamani:
Trol - dobry dps i aktywny
Santer - po tym jak wyrzucilismy jego cudownego alta z gildii chyba sie obrazil na wszystkich, gra tylko pvp, teraz kazał sobie dać przerwe wiec raidowac z nami nie chce.
Tupak,Sajan - spoko healerzy, szczegolnie 2pac
Mindoracker - ten koles do mnie nie przemawia <kropka>

Warlockowie:
Jojek - dobrze ze wrociles do maina ;]
Popz - wydaje mi sie ze ogarnia i stara sie być aktywny (jak na niego)
Selphiie - mial dobry poczatek, chodzil, dps krecil ale ostatnio cos go nie widac.
Burnface - chyba starszy brat Carmazyna, ubral sie full t7, life&death a dpsu nie widac wielkiego...

Warriorzy:
Dzieju - maskotka
Vovin - ten to sie nadaje...cieszylem sie jak wyszedl do Freedom po tym co gadal na ts'ie wtedy, wrocil--> nie usmiechalo mi sie to, koles ma frekwencje 16% z 42 raidow ktore sie odbyly od jego przyjscia.... do selectu albo out albo swiezak = i tak bedzie out.
Ugbic,Kserk,Jangus a nawet Grombal - dobry dps kreca sa aktywni na tyle ze zawsze mozna liczyc na fury warka na raidzie.
Dread - tak naprawde jedyny prawdziwy tank w tej gildii...

Potrzeba nam wiecej ludzi po wywaleniu czesci obecnych... lub połknięcie jakiejs małej gildii i invnecie 10-15 ich graczy....potrzeba uzdrowienia bo idziemy na dno, kwestia czasu kiedy i my wyskoczymy z tej łajby...

Pozdro Trejo

Offline

 

#2 2009-04-02 14:37:23

Rico

Administrator

Skąd: Szubin
Zarejestrowany: 2009-03-18
Posty: 19
Punktów :   

Re: weźmy sie @#$^$% do roboty!

Okrutne lecz prawdziwe


http://img11.imageshack.us/img11/453/ricos.jpg

Offline

 

#3 2009-04-06 17:41:14

Gierojek

Officer

6382685
Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 23
Punktów :   

Re: weźmy sie @#$^$% do roboty!

no ta +_+ na ta chwile u mnie nie bedzie zbyt rozowo ...

na chwile obecna bede sie stawiac jak tylko bede mogl... nie bedzie to 100% frekwecji jak kiedys ale na prawde bede sie starac jak najcesciej ... po prostu okolicznosci zpowodowane szukaniem roboty... wybaczcie

i nie wydaje mi sie aby trzeba bylo jakos wiecej magow... moze ale to z duzym zastanowieniem MOZE jeszcze jeden .. bo  nie kce znowu doprowadzic do sytuacji kiedy magowie bede stac sobie w kolejce, potem sie wQrzac i wylazic bez slowa +_+

najprawdopodobniej jak tylko znajde robote (modle sie aby jak najszybciej) to od razu wracam na harodcore raidera xD


a co do Druidow (Trejo i jego crew)

nooby i co nie potrafia ogarnac xDDDDDDDDDDDDDDDDDD z OFFicerem na czele (

(joke ofc)

a z reszta zgadzam sie w prawie 100%

Ostatnio edytowany przez Gierojek (2009-04-07 10:36:12)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokebattlearena.pun.pl www.polskimaxserwer.pun.pl www.pnp.pun.pl www.amangarij.pun.pl www.teamfortress2.pun.pl