Wintersong

http://www.wintersong.yoyo.pl


#1 2009-03-19 21:31:38

Vukko

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 19
Punktów :   

Raidy

Do prowadzenia raidów nie mam nic, ale do samego podejścia ... jest wiele do mówienia.

Po pierwsze: podnoszenie loota

Rozumiem, że każdy z niecierpliwością czeka na swoje badgesy loot itd, ale do cholery, od tego jest RL bądź osoba wyznaczona przez niego, nie rozumiem tego kiedy 20 osób rzuca sie na skrzynke zeby obadać loot ???? Takie rzeczy powinny być karane -dkp.

Po drugie: zamieszanie na TS'ie

Uszy odpadają, jeden gada przez drugiego. Na raidzie nie powinno używac sie TS'a nikomu innemu niz RL chyba, że sam zapyta zainteresowanego. (mam tutaj na mysli rozpoczecie raidu czyt. pull). Przy rozdawaniu loota również na /raid powinna byc cisza.

Po trzecie: enchanty, jedzenie, flaski

za to powinno posypac sie najwięcej -, dlaczego ?? chodzby dlatego ze wiekszosc ludzi poswięca czas i golda na to by byc full enchanted miec odpowiednie zarcie i flask'a, aby byc gotowym w 100% na raid, osoby notorycznie nie uzywajace flaszek jedzenia itd. powinny byc nie wpuszczane na raid bądź dostawać słone - dkp ZWŁASZCZA że jest to raid progresowy, rozumiem ze ktos moze zapomniec na naxie 25... ale nax 25 to FARMA !!!

Po czwarte: progres

Nie rozumiem sytuacji kiedy madur mowi "nie ide bo nie chce sie denerwowac, bo kilku ludzi mnie irytuje" świetnie !! rozwiążmy gildiie bo przeciez komus sie nie podoba i nie bedzie wipował. To moze wrócmy do Karazhan i tam sobie progresujmy, mnie też wiele rzeczy irytuje ale próbuje do skutku próbuje żeby w końcu to zrobic... W jaki sposób mamy posuwać się naprzód skoro nie próbujemy, nie którzy wpadają notorycznie w fale void zony itd. jest za to kara - dkp, ale próbują dalej !! my jako gildia mamy sie uczyc na swoich błędach, przeciez to normalne ze nie wejdziemy i za 1 próbą zabijemy OS 3d, wielu z nas potrzebuje wiecej czasu zeby przyswoic taktyke, to nie chodzi oto zeby dzielic ludzi na lepszych gorszych chodzi oto zeby wszystkim wytłumaczyc na czym to polega i próbowac do skutku. ZA KAŻDYM RAZEM tłumaczona jest taktyka kto kogo healuje kto kogo tankuje itd. Jest masa filmików na których gildie biją OS 3d taktyki, porady, tips&tricks.

Po piąte: skład na raidy

Mamy wielu ludzi którzy ubierają sie do offspeca, jezeli potrzeba dodatkowego heala, tanka, dps, nie ma problemu, z tego co widze wielu ludzi bierze itemy do offspeca, mozna sie przerobic, trzeba próbowac wszystkiego!!! jezeli nie ma juz totalnie zadnej alternatywy, wtedy przerwać raid.

Wszystkie wymienione powyzej punkty są tylko moimi odczuciami oraz moim zdaniem, nie nakazuje totalnie nikomu stosować sie do tego, jednoczesnie nadmieniam ze to najbardziej rażące hmm... 'błędy' ? Zapraszam do ewentualnej dyskusji na ten temat.


Pozdrawiam
Vukko

Offline

 

#2 2009-03-20 09:06:42

Ugbic

Member

Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 12
Punktów :   

Re: Raidy

Bardzo dobry post. Zwłaszcza czwarte odniesienie, mówiłem to na ts ze z takim nastawieniem nie zrobimy nic. Takie strzelanie foch swiadczy tylko o dziecinnosci. Mnie tez niektorzy denerwują a jakoś to olewam i gram a anie strzelam fochow  o nie wiadomo co. To juz lepiej powiedziec ze sie nie chce wipowac...

Offline

 

#3 2009-03-20 11:43:32

sethi

Officer

Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: Raidy

ehmm nom, a bede wp...al po -50 tereaz i zrobie spokoj

Ostatnio edytowany przez sethi (2009-03-20 11:50:26)

Offline

 

#4 2009-03-20 13:32:22

jojek

Officer

Zarejestrowany: 2009-03-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Raidy

Z dniem dzisiejszym zaczynamy wprowadzac pozadki w gildi sporo osob pozegnamy no i przedewszystkim zaczniemy duzo ostrzej traktowac osoby ktore nie ogarniaja MY tez mamy dosc bostowania co chwile nowych ludzi , mozemy pomoc osobom ktore na to zasluguja ale slackerow bedziemy eliminowac , zaznaczam ze bedzie troszke zawirowan z tego tytulu , lecz mam nadzieje ze osoby krore zostana beda zadowolone , chodzi nam o progress nie szalony i chory ale sensowny z ludzmi ktorzy tez tego chca DAMY RADE!! POZDRAWIAM WASZ OJCZULEK^^

Offline

 

#5 2009-03-27 18:25:39

Sajan

Member

2319337
Call me!
Skąd: Lubliniec-Katowice
Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 15
Punktów :   

Re: Raidy

Mam prozbe Jojek by zrobic na stronce Gildi zakładke taką  by była lista osób z gildi ich nicki a z boku data przyjecia do gildi i osob ktore opuszczają gildie dużo roboty z tym nie ma a bardzo by sie przydało   i było by łatwiej z  dawaniem reputacji bez żadnych machlojek.
I sprawa Tsa to co ostatnio działo sie na Tsie było niemozliwe jeden krzyczał przez drugiego lub osoba która umarla zaczyna w trakcie rajdu biadolic do kogoś :  co , jak , dlaczego , kiedy,   zacznijmy karac takie osoby niech wiadomo kto moze sie odzywac a kto nie, i zostaje jeszcze sprawa dopałek   zapisują sie osoby na rajd wiadomo ze nie wszyscy pójdą tylko ci wybrani przez GL  ale kazdy przed rajdem powinien miec juz gotowe dopałki a nie ze jedna osoba traci w cholere czasu by wszystkim pokupywac flaski jedzonko itp. zawsze  zaczynamy invy o 19:00 zanim zaczniemy cokolwiek bic bedzie 20:00 przez takie  własnie pierdoły  przez ten caly czas co spedzamy na czekanie na sumona lub kupywaniu  dopałek  juz  dawno po 19;00  jest okropne i wielką stratą czasu  ! ! ! !
Proponuje coś poruszyć w tym kierunku !

Ostatnio edytowany przez Sajan (2009-03-27 18:27:43)


http://dykus.fm.interia.pl/janek/sajanek.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skupkont.pun.pl www.amangarij.pun.pl www.pnp.pun.pl www.polskimaxserwer.pun.pl www.teamfortress2.pun.pl